Biuro czynne: Pon - Pt w godz. 10.00 - 18.00
ul. Trylogii 24, 01-982 Warszawa

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM

Zapraszamy do współpracy z nami ! Zostań partnerem ECPP

Twoim zadaniem będzie:
• skontaktowanie się z Poszkodowanym lub jego rodziną,
• przedstawienie mu/im informacji o możliwości uzyskania odszkodowania,
• podpisanie z nim/i druku zgody na kontakt na podstawie której skontaktuje się z osobą poszkodowaną lub jego rodziną Przedstawiciel ECPP

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. działające na polskim rynku od 2006 roku jako jedyna spółkaw branży odszkodowawczej, w której sprawy klientów prowadzone są przez adwokatów i radców prawnych na etapie przedsądowym i sądowym. Uzyskujemy na etapie sądowym 100-800% wyższe odszkodownia. Klient i Partner ma dostęp on-linedo systemu informatycznego, w którym są umieszczane na bieżąco wszelkie informacje i dane przez 24h/ na dobę.

Zaproszenie do współpracy kierujemy do osób pragnących rozpocząć karierę jako Parnter ECPP a w szczególności do takich, które z racji wykonywania swojego zawodu mają kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach.

Współpraca z nami to korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia, wsparcie marketingowe, technologiczne oraz finansowe. Parnter ECPP to elita rynku odszkodowań.

Kobieta oraz mężczyzna ubrani w garnitury stoją z założonymi rękoma

Aktualne oferty pracy

Przetłumacz