Biuro czynne: Pon - Pt w godz. 10.00 - 18.00
ul. Trylogii 24, 01-982 Warszawa

CHCĘ ZOSTAĆ PRZEDSTAWICIELEM

CHCĘ ZOSTAĆ PRZEDSTAWICIELEM

  Zapraszamy do współpracy z nami!

Zostań przedstawicielem ECPP

Twoim zadaniem będzie:
• skontaktowanie się z Poszkodowanym lub jego rodziną,
• przedstawienie mu/im możliwości uzyskania odszkodowania,
• podpisanie z nim/i umowy, oraz
• pełna opieka nad Klientem, w ramach której jest pomoc w skompletowaniu dokumentacji na całym etapie prowadzenia sprawy.

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. działające na polskim rynku od 2006 roku jako jedyna spółka w branży odszkodowawczej, w której sprawy klientów prowadzone są przez adwokatów i radców prawnych na etapie przedsądowym i sądowym. Uzyskujemy na etapie sądowym 100-800% wyższe odszkodowania. Klient i Przedstawiciel ma dostęp on-line do systemu informatycznego, w którym są umieszczane na bieżąco wszelkie informacje i dane dostępne przez 24h/ na dobę. 

Zaproszenie do współpracy kierujemy do osób pragnących rozpocząć karierę Przedstawiciela/Partnera firmy odzyskującej odszkodowania, osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność. Ofertę kierujemy również do aktualnych lub byłych Agentów ubezpieczeniowych oraz Przedstawicieli innych firm odszkodowawczych. Bardzo wysokie wynagrodzenia prowizyjne za pracę wynikające z planu kariery.

Współpraca z nami to korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia, wsparcie marketingowe, technologiczne oraz finansowe. Przedstawiciel ECPP elita na Rynku Odszkodowań. 

Zapraszamy do współpracy

Aktualne oferty pracy

Przetłumacz