Biuro czynne: Pon - Pt w godz. 10.00 - 18.00
ul. Trylogii 24, 01-982 Warszawa

DLACZEGO MY?

Profesjonalizm – cecha, która przede wszystkim cechuje naszą firmę.
Zaufanie – słowo opisujące wzajemne relacje między zarządem, pracownikami a Klientami.
Zaangażowanie – działanie, które cechuje każdego pracującego w Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Każdy członek naszej firmy stanowi część profesjonalnej kadry z wieloletnim stażem zawodowym w branży odszkodowań, ze szczególnym uwzględnieniem likwidacji szkód osobowych i w obszarach komunikacji, rolnictwa oraz wypadków przy pracy. Współpracują z nami specjaliści z całej Polski, lekarze, rehabilitanci, producenci sprzętu ortopedycznego, nawet tego wysoko wyspecjalizowanego. Wszystkie te osoby cechuje indywidualne podejście do Klienta i zdobyte doświadczenie.

Załóżmy, że Ty lub ktoś Ci bliski miał wypadek, komunikacyjny, rolny lub w pracy. W pierwszej chwili nie myślisz o odszkodowaniu – często nawet i nie w drugiej, przytłoczony problemem, który pojawił się niespodziewanie. W wielu przypadkach nawet nie masz pojęcia, że możesz ubiegać się o odszkodowanie i walczyć o swoje prawa.

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Naszą misją jest pomoc poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu należnego odszkodowania. Istotne jest tutaj słowo „należnego” – jesteśmy świadomi, że wysokość odszkodowania musi być adekwatna do rangi wypadku.

Odszkodowanie powypadkowe

Mottem naszej firmy jest spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych Klientów poprzez stabilną i wysoką jakość oferowanych usług. Dążymy do tego, aby nasza firma kojarzyła się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności. Jesteśmy wdzięczni, że możemy wspólnie realizować nasze motto – przez lata naszej działalności otrzymujemy pozytywny odzew od zadowolonych Klientów.

Ale gdy już zechcesz wywalczyć odszkodowania powypadkowe i szukasz firmy, która będzie w stanie nam pomóc Tobie i Twojej rodzinie natrafiasz na morze ofert, które brzmią jednakowo. „Największe odszkodowania”, „największa skuteczność”, „najniższa prowizja” – każda firma bądź kancelaria odszkodowawcza reklamuje się w ten sposób. To oczywiste, że chcesz wybrać najatrakcyjniejszą ofertę.

Dlaczego zatem warto wybrać naszą firmę?

Mottem naszej firmy jest spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych Klientów poprzez stabilną i wysoką jakość oferowanych usług. Dążymy do tego, aby nasza firma kojarzyła się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności. Jesteśmy wdzięczni, że możemy wspólnie realizować nasze motto – przez lata naszej działalności otrzymujemy pozytywny odzew od zadowolonych Klientów.

Dlaczego warto wybrać Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym

Po pierwsze – profesjonalizm
W naszej firmie pracują wykwalifikowani prawnicy, adwokaci, radcowie prawni, którzy zajmują się tylko dochodzeniem odszkodowań i pracują z nami na zasadzie wyłączności, każdy z kilkuletnim stażem zawodowym, którzy swoje doświadczenie zdobywali podczas wielu pozytywnie zakończonych spraw. Ważne jest dla nas również zarówno indywidualne nastawienie do Klienta, jak i dbanie o naszych pracowników. Otrzymując corocznie od 2007 roku certyfikat Solidnej Firmy uzyskujemy potwierdzenie , że jesteśmy Firmą Rzetelną i Solidną.

Po drugie – jesteśmy dumni ze swoich pracowników
Gdy chodzi o wzajemną współpracę, najważniejsze jest zaufanie. Osoby kierujące firmą są pewne swoich pracowników, dzięki czemu wszystko prosperuje o wiele lepiej – jesteśmy pewni, że Klientami zajmują się ludzie wykwalifikowani.

Po trzecie – jesteśmy doceniani przez Naszych Klientów
Najważniejsze w naszej pracy jest dla nas zadowolenie Klienta – Jest to dla nas największa wartość

Po czwarte – … ponieważ także doceniają nas media
Są to nie tylko gazety codzienne, ale również czasopisma branżowe. Dziennikarze doceniają naszą działalność i skuteczność, uznają nas za wiarygodną firmę i cenne źródło informacji na temat odszkodowań.

Po piąte – nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu dla Państwa świadczeń
Nie płacą nam Państwo ani złotówki za to, że zaczniemy zajmować się sprawą. Prowizja za prowadzenie sprawy jest ustalana wspólnie z klientem przez naszego Przedstawiciela w trakcie podpisywania umowy.

Po szóste – jako jedyna Firma na Rynku Odszkodowań przekazujemy Naszemu Klientowi login i hasło do jego indywidualnej Strony , gdzie przez 24 h ma dostęp do wszystkich informacji w prowadzonej przez nas sprawie. Na stronie odnotowywane sa wszystkie czynności wykonywane w sprawie, korespondencja,wpływ i wypływ dokumentów a także rozliczenie finansowe prowadzonej sprawy.

Po siódme – uważamy , Klient powinien mieć 100% informacji na każdym etapie prowadzonej przez ECPP sprawy.

Po ósme – dla ECPP Klient jest Partnerem a nie dostarczycielem prowizji.

Po dziewiąte – gwarantujemy prowadzenie sprawy sądowej nawet w przypadku kiedy Klient nie posiada środków finansowych na koszty sądowe z tą sprawą związane.

Przetłumacz