KTO POPEŁNIŁ BŁĄD ? Różnica w wypłacie odszkodowania 1300%

Dlaczego Towarzystwo Ubezpieczeń wypłaciło po wypadku drogowym pieszej 28 letniej poszkodowanej odszkodowanie na etapie przedsądowym tylko 7 900 zł, a Sąd na etapie sądowym uznał do wypłaty łącznie do dopłaty 103 000 zł ? 
 
O co w tym chodzi ? 
Kto popełnił błąd i dlaczego ? 
Czy warto iść do sądu ?
 
ECPP jako pełnomocnik poszkodowanych składa roszczenia do TU z każdego możliwego tytułu, zabezpieczając interesy poszkodowanych, aby nie doszło do przedawnienia żadnego składnika roszczenia, aby TU płaciło odsetki ustawowe za opóźnienie w zapłacie. 
 
TU na nasze roszczenia odpowiadają wypłatą ledwo 10-15% od zgłoszonych roszczeń, dlaczego ?
Zapewne każdy z nas potrafi odpowiedzieć na to pytanie. 
 
Jednak ważne jest to, iż nie mylimy się i w sądzie uzyskujemy znaczne dopłaty, jak w tej sprawie ponad 1300% więcej, faktem jest, iż samych odsetek w sprawie jest ok. 40 000 zł.

To świadczy o tym, iż wiemy co robimy, znamy się na prowadzeniu spraw odszkodowawczych, stosując własne wypracowane pomysły i wyliczenia do uzyskiwania takich wyników.
 
W tej sprawie piesza nie wtargnęła na pasy, a mimo to TU potrąciło 60% przyczynienia, również wypłaciło grosze, a nie odszkodowanie. Na etapie przedsądowym TU ustaliło 11% uszczerbku, na sądowym 23%, znowu różnica. Niestety zeszło ponad 5 lat w prowadzeniu sprawy, ale wynik jest imponujący – 103 000 zł. 
 
Dlatego też zapraszamy każdą osobę poszkodowaną do Nas, bo naprawdę warto.
 
Przetłumacz