Odtwórz wideo

JAK PO WYPADKU ZGŁOSIĆ SZKODĘ ? ODSZKODOWANIE Z OC SPRAWCY

Od wielu lat prowadzimy sprawy osób poszkodowanych w wypadkach, najczęściej drogowych. Pomagamy Poszkodowanym w uzyskaniu zadośćuczynienia, odszkodowania za zwrot wszelkich kosztów, w tym przede wszystkim kosztów za prywatne leczenie i rehabilitację. Najważniejszym dla nas dobrem jest zadowolenie Poszkodowanego i jego rodziny. A przede wszystkim uzyskanie szansy przez Poszkodowanego na powrót do zdrowia. 
Doświadczenie jakie przez te wszystkie lata zdobyliśmy w wielu tysiącach prowadzonych spraw pokazało nam, jak ważny jest powrót do zdrowia, który najczęściej powiązany jest ze skuteczną i szybko podjętą odpowiednią rehabilitacją. 
Niestety trudno jest uzyskać takie możliwości w leczeniu w NFZ, każdy z nas wie, że jeśli chcemy być potraktowani odpowiednio i nie czekać w długich kolejkach, musimy skorzystać z prywatnego leczenia. Oczywiście prywatne leczenie nie zawsze też kończy się sukcesem, ale daje dodatkowe szanse, których niestety brakuje w leczeniu na NFZ. 
Mówimy tu szczególnie o bardzo trudnych przypadkach, które wymagają wielomiesięcznego lub wieloletniego pobytu w ośrodkach rehabilitacji 24 godz/ dobę, za które koszt miesięcznego leczenia rehabilitacji wynosi ok. 20 000 zł – 25 000 zł 
 
Sprawa Karola, którą pokazujemy to sprawa, w której TU wypłaciło znaczne środki i wypłaca rentę dla Karola, ale to cały czas za mało, a najbardziej nieetycznym jest to, iż odmawia zapłaty ponoszonych kosztów za prywatną rehabilitację, która rocznie kosztuje rodzinę ok. 200 000 zł od blisko 3 lat, a nie wiadomo ile czasu jeszcze będzie potrzebne na dalsze leczenie. 
 
Karol miał już wyrok śmierci, miał nie żyć, tylko dzięki rodzinie, która walczy tak mocno o jego życie od wypadku, o dalsze usprawnianie Karola poprzez tak drogie leczenie,  żyje i wraca powoli, ale jednak wraca do pewnej sprawności. Zaczyna chodzić, to cud, a jednak możliwe. 
 
Bez odpowiedniego prywatnego leczenia, czyli braku pieniędzy na ten cel 
Poszkodowani nie mają żadnych szans, umierają w niewiele lat po wypadku w domach rodzinnych lub ośrodkach opiekuńczych, niestety w ciężkich warunkach dla Poszkodowanego i dla ich Rodzin. 
 
Dlatego też, iż Towarzystwa Ubezpieczeń nie stają na wysokości zadania, nie płacą odszkodowań za prywatne leczenie tak jak powinny i robią wszystko, aby uniemożliwić Poszkodowanym powrót do zdrowia rodzina zmuszona jest prosić o wsparcie finansowe, aby nie przerywać leczenia:
https://www.facebook.com/joanna.olsze…
zanim w procesie sądowym trwającym wiele lat uzyska odszkodowanie. 
 
Jeśli znasz podobne przypadki – zapraszamy do Nas.
Zweryfikujemy Twoją sprawę i wydamy opinię bezpłatnie, co należy zrobić.
 
0 801-000-128
biuro@ecpp.pl
Przetłumacz