WYGRANE | 30 000 ZŁ Z ZUS I OD PRACODAWCY ZA WYPADEK PRZY PRACY UPADEK Z DRABINY

Przedstawiamy sprawę, która dotyczy wypadku przy pracy w Zakładzie Pracy Chronionej. Poszkodowany – pracownik etatowy firmy w czasie pracy chcąc drugiemu pracownikowi podać wiadro wszedł na 2 stopień drabiny i spadł na plecy. W wyniku wypadku doznał urazu kręgosłupa. 
 
Protokół BHP z pracy wskazywał na wyłączną winę tego pracownika, skutkiem tak brzmiącego dokumentu był brak wypłaty z ZUS jednorazowego odszkodowania za wypadek przy pracy.
 
Podjęliśmy się prowadzenia sprawy dla Poszkodowanego w Sądzie o zapłatę zadośćuczynienia i odszkodowania przeciwko ZUS, a następnie bezpośrednio od PRACODAWCY, który nie posiadał ubezpieczenia OC pracodawcy, ani OC działalności gospodarczej.
 
W wyniku naszych działań wygraliśmy dla Poszkodowanego sprawę w ZUS, nasz Klient w wyniku postępowania nie jest już wyłącznie winnym zaistniałego wypadku, tym samym uzyskaliśmy z ZUS za 10% uszczerbku kwotę ponad 7 000 zł oraz dodatkowo ponad 20 000 zł OD PRACODAWCY.
 
Zaznaczamy, iż nasz Klient nie wierzył, że jest to możliwe, że uzyska jakiekolwiek odszkodowanie, obawiał się przegranej. Aktualnie uzyskane pieniądze po stracie pracy podreperują budżet Poszkodowanego.
 
Zapraszamy również Państwa, którzy doznali wypadku w pracy do konsultacji z nami, gdyż w większości spraw wiemy, iż są szanse na uzyskanie odszkodowania.
 
POMOŻEMY UZYSKAĆ ODSZKODOWANIE. 
Zapraszamy
Przetłumacz