UPADEK W TRAKCIE WYSIADANIA Z POJAZDU

Przedstawiamy Państwu kolejną wygraną przez ECPP sprawę, w której na etapie przedsądowym Towarzystwo Ubezpieczeń (TU) wypłaciło zadośćuczynienie i odszkodowanie tylko 2 300,00 zł, a po przeprowadzeniu sprawy na etapie sądowym dopłaciło 25 000,00 zł – PONAD 11 x więcej, PONAD 1100 % więcej.

 
Takie wyniki osiągamy nawet z pozoru w małych i drobnych sprawach, niby nic, a jednak warto nam zlecić do prowadzenia tego typu sprawy, gdyż wyniki uzyskujemy imponujące.
 
Sprawa dotyczy Poszkodowanej p. Bogumiły – 63 lata, która w wyniku wypadku w trakcie wysiadania z pojazdu syna upadła oraz doznała urazu uda, biodra i barku. 
Na etapie przedsądowym został określony przez TU – 3,61 hbt uszczerbek na zdrowiu, a na sądowym 5%. 
 
TU kwestionowało jakąkolwiek dopłatę dla poszkodowanej twierdząc, iż skutki dla zdrowia to wynik zwyrodnienia, a nie upadek. 
 
TU niestety nagminnie odmawiają wypłat powołując się na zwyrodnienia u Poszkodowanych, jak widać w tej sprawie niesłusznie.
 
Również TU proponowało zawarcie ugody na etapie przedsądowym na 2 500,00 zł, czyli 200,00 zł więcej, a na sądowym na dopłatę 8 000,00 zł, a my uzyskaliśmy dopłatę 25 775,00 zł plus zwrot kosztów procesu. 
 
Łącznie bez zwrotu kosztów procesu 28 075,00 zł. 
 
Zapraszamy do kontaktu z nami i bezpłatnej analizy sprawy w celu uzyskania dopłat do już wypłaconych odszkodowań:
 
Przetłumacz