2 MILIONY zł + RENTA ponad 7 000 zł dla 10 letniego chłopca po 20 latach od wypadku drogowego

Przedstawiamy sprawę 10 letniego Kamila, który uległ wypadkowi 20 lat temu w 1998 roku,. Jechał sobie na rowerze pod zakładem pracy mamy i został potrącony przez samochód, który poruszał się z nadmierną prędkością.

W wypadku doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, w wyniku których nigdy już nie wróci do zdrowia sprzed wypadku. Nie będzie miał dziewczyny, żony, dzieci, znajomych, nie będzie pracował i rozwijał się, do końca życia będzie zależny od opieki osób najbliższych.

 
Szkoda i roszczenia zostały zgłoszone dopiero 2 lata po wypadku przez innego pełnomocnika. 
Co ważne ówczesny mecenas prowadzący sprawę zgłosił bardzo niskie roszczenia tytułem:
– zadośćuczynienia – 70 000 zł
– zwrotu kosztów leczenia – 30 000 zł 
i to wszystko, nic więcej, 

potem rentę z tytułu zwiększonych potrzeb 1000 zł miesięcznie.

Jakie odszkodowanie wypłaciło TU?

 
TU wypłaciło wówczas w 2004-2005 r. – 59 000 zł zadośćuczynienia, 3 000 zł zwrot kosztów, 700 zł miesięcznie renty,.
 
W 2006 r. mama poszkodowanego (sama) złożyła roszczenie na zadośćuczynienie 300 000 zł i 2 000 zł renty z tytułu zwiększonych potrzeb. 
Otrzymała z Towarzystwa Ubezpieczeń 200 000 zł minus 10 000 zł jako utrata siły nabywczej pieniądza i 1 200 zł renty miesięcznej.
 
W 2013 R. SPRAWA TRAFIŁA DO ECPP I ZACZĘŁO SIĘ ……..
 
Złożyliśmy roszczenia przedsądowe na 1,5 mln zł zadośćuczynienia, 380 000 zł dopłatę  do renty zwrotu kosztów leczenia jako brakującej kwoty oraz ponad 7 000 zł renty miesięcznej, w tym średnia krajowa z tytułu utraconych dochodów, korzyści, bo Kamil nigdy nie będzie pracował i 4 100,00 zł z tytułu zwiększonych potrzeb oraz o zapłatę odsetek. 
 

TU nie wypłaciło kompletnie nic – wydając decyzje odmowne, iż wszystko dobrze wypłaciło i nie widzi uzasadnienia do zmiany swojej decyzji. 

Co zrobiło ECPP?

 
Wyszliśmy z pozwem do sądu i UZYSKALIŚMY ŁĄCZNIE WYPŁATĘ PONAD 2 MILIONY ZŁOTYCH + RENTĘ ponad 7 100 zł W CAŁOŚCI (samych odsetek za zwłokę było ponad 450 000 zł)  
 
Po obejrzeniu filmu zapewne wyciągną Państwo wnioski, dlaczego należy tego typu sprawy oddawać do prowadzenia firmie, która zna się na temacie, która od 15 lat prowadzi tylko tego typu sprawy jako swoją specjalizację, 
 
PRAKTYKA I SPECJALIZACJA CZYNI MISTRZA, wynik mówi sam za siebie. 
 
Zapraszamy do nas, na pewno pomożemy, nawet jeśli myślisz, że Twoja sprawa jest już zakończona pamiętaj, że to często nieprawda, chyba, że Twój pełnomocnik tak Ci „skopał” sprawę, że nic się nie da zrobić, ale sprawdź to, znamy sposoby, aby uzyskać dopłatę. 
 
Nagrywaliśmy również program w sprawie Kamila we współpracy z POLSAT, zobacz:
https://interwencja.polsatnews.pl/rep…
 
Od lat Pomagamy Poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania, rent. 
 
Najważniejszym dla nas dobrem jest zadowolenie Poszkodowanego i jego rodziny.
 
Zapraszamy. 
Przetłumacz